Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Bridgestone Potenza Sport

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
315
Profil
30
Priemer
R20
101Y

Športový profil pneumatiky Bridgestone Potenza Sport zaručuje stabilitu a inovatívne zloženie behúňa zvyšuje priľnavosť zaisťujúca mimoriadny brzdný výkon. Najvyššia stabilita pri zatáčaní aj jazde na rovnom úseku. Asymetrický profil dezénu...
Viac informácií

Letné -45%
Potenza Sport
757,80 € 414,70 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -45%

Športový profil pneumatiky Bridgestone Potenza Sport zaručuje stabilitu a inovatívne zloženie behúňa zvyšuje priľnavosť zaisťujúca mimoriadny brzdný výkon. Najvyššia stabilita pri zatáčaní aj jazde na rovnom úseku. Asymetrický profil dezénu pneumatiky Bridgestone Potenza Šport, nová výstuž a optimalizovaná kostra maximalizujú stabilitu, umožňujú plne kontrolovanej a presné prechádzanie zákrut a ponúkajú lepšiu odozvu riadenia. Vynikajúca výkonnosť za mokra. Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky Bridgestone Potenza Sport prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov. Bridgestone Potenza Sport je vysoko výkonná pneumatika, ktorá vám umožní naplno maximalizovať potenciál vášho vozidla a pokračovať v jazde s plnou kontrolou. Optimalizované zloženie behúňovej zmesi pneumatiky Bridgestone Potenza Sport prispieva k výnimočnej priľnavosti za mokra. Rozloženie rebier a medzier na profile behúňa pneumatík Bridgestone Potenza Sport odvádza vodu rýchlejšie a spolieha sa na tuhé 3D lamely profilu pneumatiky, ktoré podporujú zatáčanie a brzdnú silu. Pneumatika Bridgestone Potenza Sport: Zvládnite bravúrne svoju cestu, prebuďte svoje zmysly. Najlepší brzdenie za sucha. Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh pneumatík Bridgestone Potenza Šport a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru