Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Continental PremiumContact 6 CS

Rozmery
Šírka
265
Profil
40
Priemer
R22
106V
FR,ContiSilent

Letná pneumatika PremiumContact 6 vychádza zo SportContact 6 pre dosiahnutie maximálnej kontroly a stability v zákrutách. Nový dezén PremiumContact 6 zvyšuje tuhosť profilu a zlepšuje ovládanie. Vyššia životnosť a tichá...
Viac informácií

Letné
PremiumContact 6 CS
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Letná pneumatika PremiumContact 6 vychádza zo SportContact 6 pre dosiahnutie maximálnej kontroly a stability v zákrutách. Nový dezén PremiumContact 6 zvyšuje tuhosť profilu a zlepšuje ovládanie. Vyššia životnosť a tichá prevádzka prispievajú komfortu jazdy, navyše PremiumContact 6 prináša zvýšenie životnosti až o 15% vďaka optimalizovanej zmesi pneumatík.

Zloženie zmesi siliky a prepracovaný dezén pneumatiky poskytujú vynikajúci brzdný výkon najmä na mokrej vozovke plus maximálnu kontrolu nad vozidlom a stabilitu v zákrutách. Asymetrická geometria rebier poskytuje lepší záber. CS (Conti Seal) technológia dokáže sama opraviť prepichy spôsobené klincami alebo podobnými špicatými predmetmi až do priemeru 5mm.

Nahoru