Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
255
Profil
40
Priemer
R21
102Y
*,PowerSeal,SCT,Foam,FR

Vzorka pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 sa pri brzdení roztiahne a zväčší svoju plochu na úroveň obvyklejšie u traťových pneumatík. Kratšia brzdná dráha na suchých vozovkách. Športové ovládateľnosť na...
Viac informácií

Letné -41%
Eagle F1 Asymmetric 5
1 854,00 € 1 097,00 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -41%

Vzorka pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 sa pri brzdení roztiahne a zväčší svoju plochu na úroveň obvyklejšie u traťových pneumatík. Kratšia brzdná dráha na suchých vozovkách. Športové ovládateľnosť na suchých vozovkách. Eagle F1 Asymmetric 5 dosiahla v najnovšom teste od spoločnosti AutoBild najlepšieho hodnotenia v najdôležitejších disciplínach týkajúcich sa bezpečnosti - brzdenie na mokrej a suchej vozovke. Dynamická ovládateľnosť za mokra so stabilným zatáčaním a vysokú presnosti riadenia, krátku brzdnú dráhou a veľmi dobrým pomerom cena / výkon.

Nové všestranné pneu cielia na trh vysoko výkonných vozidiel (UHP) s priemerom ráfika od 17 do 22. Goodyear EAGLE F1 Asymmetric 5 kombinuje komfort so skvelým správaním na mokrej vozovke a výkonom na suchu. Vďaka inovatívnym technológiám a sofistikované zmesi zlepšuje jazdné výkon bez kompromisov na strane pohodlie a tichosti. Excelentný komfort a výborný brzdný výkon na mokrých vozovkách. Nástupca modelu EAGLE F1 Asymmetric 3 vďaka inovatívnym technológiám a sofistikované zmesi zlepšuje jazdné výkon bez kompromisov na strane pohodlie a tichosti.

Goodyear je najväčším výrobcom pneumatík na svete, má zastúpenie na šiestich kontinentoch. Okrem pneumatík značky Goodyear vyrába aj niekoľko ďalších renomovaných značiek, vrátane pneumatík Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Letné, zimné i celoročné osobné a úžitkové pneumatiky zn. GOODYEAR sú nielen inovatívne, ale aj skvele hodnotené odborníkmi. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Nahoru