Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • RunFlat

Goodyear Eagle LS2

Rozmery
Šírka
225
Profil
50
Priemer
R17
94H
Run Flat,*,FR

Vďaka robustnej konštrukcii pneumatík Goodyear Eagle LS2 prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov. Pneumatiky Goodyear Eagle LS2 sú druhou generáciou celoročných pneumatík Goodyear "Luxury Sport" Grand Touring, ktoré boli...
Viac informácií

Letné
Eagle LS2
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Vďaka robustnej konštrukcii pneumatík Goodyear Eagle LS2 prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov. Pneumatiky Goodyear Eagle LS2 sú druhou generáciou celoročných pneumatík Goodyear "Luxury Sport" Grand Touring, ktoré boli vyvinuté tak, aby poskytovali hladkú tichú jazdu a celoročnú trakciu aj na ľahkom snehu. Široké obvodové kanáliky pomáhajú odvádzať vodu spod kontaktnej plochy a zlepšujú trakciu na mokrom povrchu, zatiaľ čo lamely poskytujú stovky záberových hrán na trakciu na ľahkom snehu. Pneumatiky Goodyear Eagle LS2 sú vhodnou voľbou pre mnoho súčasných domácich i dovážaných luxusných sedanov, pneumatiky Goodyear Goodyear Eagle LS2 sa používajú aj ako originálna výbava pre minivany, crossovery, športovo úžitkové vozidlá a špeciálne pickupy. Vnútorná konštrukcia pneumatík Goodyear Eagle LS2 obsahuje dva oceľové pásy vystužené nylonom (líšia sa v závislosti od rozmeru a požiadaviek na rýchlosť), ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť pri vysokých rýchlostiach.. Pneumatiky Goodyear Eagle LS2 majú symetrickú, nezávislú konštrukciu blokov, ktoré minimalizujú hluk behúňa a zaisťujú tichú jazdu. Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Vďaka vynikajúcemu odvodňovaciemu systému má pneumatika Goodyear Eagle LS2 veľmi dobrú priľnavosť za akéhokoľvek počasia.

Do koncernu Goodyear patria aj značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: pneumatiky spoločnosti Goodyear boli za posledných 5 rokov testované nezávislými európskymi časopismi so zameraním na pneumatiky, a tie dosiahli skvelé výsledky. Má teraz zastúpenie na šiestich kontinentoch s ročnými tržbami viac ako 15 miliárd dolárov. Letné, zimné aj celoročné osobné a úžitkové pneumatiky Goodyear sú nielen inovatívne, ale aj skvele hodnotené odborníkmi. Goodyear je platinovým partnerom FC Bayern Mníchov. Už v roku 1926 sa GoodYear stal najväčšou gumárenskou spoločnosťou na svete. Značka v minulosti vyrábala aj pneumatiky pre rôzne závodné vozidlá. Značkové Pneu Goodyear pre najvyššie bezpečnostné štandardy na cestách. Goodyear je najväčším výrobcom pneumatík na svete, má zastúpenie na šiestich kontinentoch. Spoločnosť Goodyear Tire & Rubber Company vznikla už v roku 1898. Frank Seiberling pomenoval spoločnosť po Charlesovi Goodyearovi, ktorý vynašiel proces vulkanizácie. Okrem pneumatík značky Goodyear vyrába aj niekoľko ďalších renomovaných značiek, vrátane pneumatík Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear, svetový výrobca prémiových pneumatík a FC Bayern Mníchov a najúspešnejší tím nemeckej Bundesligy, od roku 2016 vstúpili do platinového partnerstva.

Nahoru