Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Yokohama Bluearth-ES 32

Rozmery
Šírka
155
Profil
65
Priemer
R14
75T

Široké priame drážky Anti-hydro, odvod vody pri brzdení za mokra. Homogenizácia kontaktného tlaku a vylepšenia nerovnomerného opotrebovania. Optimalizovaná letné zmes pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon...
Viac informácií

Letné
Bluearth-ES 32
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Široké priame drážky Anti-hydro, odvod vody pri brzdení za mokra. Homogenizácia kontaktného tlaku a vylepšenia nerovnomerného opotrebovania. Optimalizovaná letné zmes pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 skracuje brzdnú dráhu, predlžuje kilometrový výkon a znižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo aj vaše náklady zostanú vždy pod kontrolou. Letná zmes pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32, kombinácia dezénových blokov a bočných lamiel zabezpečuje optimálnu trakciu a krátku brzdnú dráhu aj na mokrých cestách. Inovatívny dezén udrží auto v správnej stope aj na klzkom povrchu. Široké obvodové drážky pneumatík Yokohama Bluearth-ES 32 zaručujú stabilné jazdné vlastnosti aj na mokrých vozovkách. Potenciál k úsporám paliva ako výsledok zníženého valivého odporu pneumatík Yokohama Bluearth-ES 32. Stredová obvodová rebrá s optimalizovanými priečnymi drážkami a lamelami zvyšujú pružnosť dezénu a ovplyvňujú správanie pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 pri odvaľovaní. Letná pneumatika Yokohama Bluearth-ES 32 bola navrhnutá pre vozidlá špeciálne pre stredoeurópske podmienky a je určená predovšetkým vodičom, ktorí túžia po bezpečnej a zábavné jazde za akéhokoľvek počasia. Diagonálne ramenné drážky odvádzajú vodu z miesta kontaktu pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 s vozovkou a zlepšujú tak brzdné a záberové vlastnosti. Kompaktné ramenné bloky pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 spolu s blokovým typom dezénu znižujú nerovnomernosť opotrebovávania a zvyšujú kilometrový výkon. Vyššia bezpečnosť v zákrutách i na mokrom povrchu. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky a vysoký kilometrový výkon. Robustné ramenné bloky a kompaktná bloková štruktúra v stredovej sekcii pneumatiky Yokohama Bluearth-ES 32 dezénu zlepšujú smerovú stabilitu aj pri zatáčaní na mokrej vozovke. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatík Yokohama Bluearth-ES 32 znamená kratšiu brzdnú dráhu na mokrej i suchej ceste. Profil plášťa pneumatiky s plochým nárazníkom znižuje možnosti vzniku šmyku. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky pneumatík Yokohama Bluearth-ES 32: Rýchly odvod vody, dobrý záber, jazdná stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnosť a nízke náklady. Presadené bloky dezénu spolu s priebežným stredovým rebrom redukuje hluk pneumatík Yokohama Bluearth-ES 32 i pri jazde na suchej vozovke.

Pneumatiky Yokohama majú dlhodobú tradíciu a vyznačujú sa naozaj veľmi vysokou úrovňou technológie výroby, komfortu, výdrže a samozrejme kvalitou. U pneumatík Yokohama je vidieť japonská precíznosť, vysoká technologická úroveň, veľmi zaujímavý dizajn naprieč celou škálou vyrábaných dezénov. Pneumatiky sa podrobujú náročným testom na najtvrdších pretekárskych dráhach sveta. Vývojári spoločnosti Yokohama napríklad v zmesi použili nezvyčajnú substanciu, ktorú nie je nič iné ako pomarančový olej, ktorý poskytuje výbornú pružnosť i za nízkych teplôt, čo je pre zimné pneu dôležitá vlastnosť. Hoci Yokohama nemá také meno ako ostatní prémioví výrobcovia pneu, vyrába pneumatiky so špičkovými jazdnými vlastnosťami, ktoré sa radia medzi absolútnu elitu. Yokohama vyvíja vlastné pneu technológie vo výskumných laboratóriách v Japonsku. V motoristickom športe sa pneumatiky Yokohama teší veľkej úcte.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru