Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-ťažký terén
  • Prémiová kvalita

Hankook RT05 Dynapro MT2

Rozmery
Šírka
215
Profil
75
Priemer
R15
100/97Q
FR

Hankook Dynapro MT2 je najvýkonnejší terénna pneumatika, akú kedy tento výrobca ponúkol, pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 nahradila model Dynapro MT, v porovnaní s ním získala rad vylepšení, ktorá ďalej...
Viac informácií

Letné -44%
RT05 Dynapro MT2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -44%

Hankook Dynapro MT2 je najvýkonnejší terénna pneumatika, akú kedy tento výrobca ponúkol, pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 nahradila model Dynapro MT, v porovnaní s ním získala rad vylepšení, ktorá ďalej zvýšila celkovú úroveň bezpečnosti. Zosilnená kostra pneumatiky zvyšuje jazdný komfort pri jazde na asfalte. Tvar mohutných ramenných blokov pripomína otvorené mušle, vďaka ich striedanie a funkciu "kopanie" dáva Dynapro MT2 rovnakú istotu v bahne, na skalnatom teréne, v piesku a štrku. Ťažký oceľový rám pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 zvyšuje životnosť behúňa a zlepšuje odozvu riadenia. Bloky pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 v tvare V sa striedajú s vyčnievajúcimi trojuholníkovými prvkami, ktoré zaisťujú osobitnú ochranu bočníc. Pneumatika Hankook Dynapro MT2 dostala agresívny dezén, ktorý má zabezpečiť maximálnu trakciu v teréne a potlačiť hluk z cesty.

Vyhadzovača kameňa pomáhajú chrániť drážky behúňa pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 pred nečistotami a malými kamienkami, čím zvyšujú odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a roztrhnutiu. Robustný trojvrstvové bočnice pneumatiky Hankook RT05 Dynapro MT2 umožňujú tejto celoročné bahenné pneumatike zvládnuť aj tie najdrsnejšie terénne podmienky. Lamely, ktoré prechádzajú strednou časťou pneumatiky, zvyšujú priľnavosť na mokrej vozovke, snehu a v teréne. Zmes behúňa zvyšuje trakciu, ktorú zabezpečuje Hankook RT05 Dynapro MT2 prakticky na akomkoľvek povrchu vozovky. Bloky ramien v tvare V, zakrivené do určitého uhla do bočných stien sú určené na zvýšenie "zahryznutie" pneumatiky, zvýšenie odolnosti proti opotrebeniu a odolnosti proti prerazeniu. Pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a dlhou životnosťou behúňa, pričom zároveň udržiava správanie a prijateľný výkon na spevnených cestách. Pneumatika Hankook RT05 Dynapro MT2 je celoročná terénna pneumatika pre SUV navrhnutá tak, aby zabezpečila spoľahlivú trakciu v najnáročnejších terénnych podmienkach.

Spoločnosť Hankook Tire zahájila produkciu už v roku 1941 a časom sa dostali na pozíciu najväčšieho výrobcu na tomto ázijskom polostrove. Kórejskej pneumatiky Hankook patrí do strednej cenovej kategórie avšak pýši sa svojou kvalitou. Hankook ponúka kvalitné pneumatiky so silným brzdným výkonom, hladkú manipuláciou, vysokou bezpečnosťou a dokonalým jazdným komfortom. Firma Hankook bola založená v roku 1941 ako prvá manufaktúra pneumatík v Kórei. Teraz má výskumné a vývojové centrá v Kórei, USA, Nemecku, Číne a Japonsku. Kórejský výrobca Hankook je teraz desiatym najväčším svetovým výrobcom pneumatík. Pneumatiky Hankook vynikajú predovšetkým vysokými a vyváženými úžitkovými parametrami danými sústavnú aplikácií najmodernejších poznatkov z vlastnej výskumnej a vývojovej základne. V roku 1979 bola postavená "Daejeon Plant", svetovo najväčšia továreň na výrobu pneumatík. Cieľom Hankook je poskytnúť bezpečný, príjemný a pohodlný jazdný zážitok. Výrobky sú ekologicky šetrné a zabezpečujú maximálny zážitok z jazdy. Hankook Tire je jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich výrobcov pneumatík pre osobné automobily, ľahké nákladné vozidlá, 4x4 a SUV, nákladné automobily a autobusy. Do roku 2003 spadá pod vedenie koncernu Michelin, s ktorého pomocou sa presadili svojou kvalitou aj na svetovom trhu. Firma sa ďalej rozširovala do sveta a v roku 2003 vytvorila strategickú alianciu s firmou Michelin. U nákladných pneumatík užívatelia oceňujú najmä vysoké kilometrové výkony. Hankook Tire vyvíja špičkové technológie pre zvýšenie zákazníckej spokojnosti.

Nahoru