Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-ťažký terén
  • Odporúčame
    Prémiová kvalita

Nexen Roadian MTX RM7

Rozmery
Šírka
33
Profil
12.5
Priemer
R17
121Q

Pneumatika Roadian MTX má štandardný 3vrstvý dizajn a vysoký záťažový index, vďaka čomu je extrémne vhodná do ťažkých nákladných vozidiel. Prémiové puzdro maximalizuje zaťaženia a ťažné schopnosti bez obetovania terénne...
Viac informácií

Letné -43%
Roadian MTX RM7

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -43%

Pneumatika Roadian MTX má štandardný 3vrstvý dizajn a vysoký záťažový index, vďaka čomu je extrémne vhodná do ťažkých nákladných vozidiel. Prémiové puzdro maximalizuje zaťaženia a ťažné schopnosti bez obetovania terénne trakcie alebo komfortu na ceste. Roadian MTX sa vyznačuje agresívnym dizajnom, ktorý je mimoriadne univerzálny pre jazdu v teréne aj mimo nej.

S tak robustnými vlastnosťami by ste neočakávali, že Roadian MTX bude rovnako tichý ako na diaľnici, ale vďaka patentovanému dizajnu behúňa bol hluk cesty minimalizovaný. Pneumatika Nexen Roadian MTX je najmodernejšia bahenné terénna pneumatika, ktorá sa vyznačuje agresívnym dizajnom, ktorý je mimoriadne univerzálny pre jazdu v teréne aj mimo nej. Každá pneumatika sa môže pochváliť duálnym dizajnom bočnice, ktorý vám umožní prispôsobiť vzhľad pneumatiky na vašom vozidle.

Nexen Tire Corporation je jedným z najvýznamnejších kórejských producentov pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1942, roky výskumu skúseností pomohli zaradiť značku Nexen medzi svetové renomované spoločnosti. Pri výrobe sa využívajú najmodernejšie technológie. - Na základe splnených kvalitatívnych kritérií boli produkcii pneumatík udelené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001), všetky produkty Nexen spĺňajú štandardy požadované pre Európsku úniu.

Nahoru