Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame

Continental VanContact Ultra

Rozmery
Šírka
215
Profil
75
Priemer
R16
116/114R
C

Zažite nízky valivý odpor vďaka špeciálnej koncepcii zmesi prispôsobenej pre dodávky. Rovnako ako sa každá úspešná firma snaží budovať dlhodobé vzťahy, je aj naším cieľom byť po vašom boku čo...
Viac informácií

Letné -45%
VanContact Ultra

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -45%

Zažite nízky valivý odpor vďaka špeciálnej koncepcii zmesi prispôsobenej pre dodávky. Rovnako ako sa každá úspešná firma snaží budovať dlhodobé vzťahy, je aj naším cieľom byť po vašom boku čo najdlhšie, preto sme vyvinuli pneumatiku Continental VanContact Ultra – pneumatiku, s ktorou s najväčšou pravdepodobnosťou strávite dlhú dobu. Užite si vynikajúci kilometrový výkon umožnený uzavretou konštrukciou dezénu pneumatík Continental VanContact Ultra. Väčšia kontaktná plocha medzi pneumatikou Continental VanContact Ultra a vozovkou, čo znižuje špecifické opotrebenie dezénu aj hluk generovaný od vozovky. O nákup nových pneumatík nebudete musieť starať po veľmi, veľmi, veľmi dlhú dobu, pretože vieme, že máte s najväčšou pravdepodobnosťou iné priority, než aby ste museli myslieť na pneumatiky svojich flotíl, prišli sme s úplne novým konceptom mimoriadne odolnej zmesi, ktorá je šitá na mieru požiadavkám dodávok, použitím tzv. Využite vynikajúcu odolnosť a vysokú robustnosť bočníc pneumatík Continental VanContact Ultra. Silnejšie dezénové bloky a rebro tiahnuce sa po celej strane pneumatík Continental VanContact Ultra stabilizujú celú bočnicu, tieto vlastnosti zaisťujú jej vysokú odolnosť a znižujú pravdepodobnosť poškodenia obrubníkom. Pri vývoji pneumatík Continental VanContact Ultra sme si kládli za cieľ poskytnúť vám pneumatiku, ktorá vás dokáže dlhšie dopravovať z bodu A do akéhokoľvek bodu B, aby sme dosiahli vynikajúci kilometrový výkon, vytvorili sme nový uzavretý dezén s menším počtom a menšími priečnymi drážkami v ramennom rebre. funkcionalizovaných polymérov sa nám podarilo dosiahnuť pozoruhodný valivý odpor, vysokú robustnosť a zároveň zaistiť vynikajúcu priľnavosť za mokra - vďaka tomu môžete namiesto výmeny pneumatík svojho vozového parku myslieť na to, ako posunúť svoje podnikanie dopredu.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru