Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame

Matador Hectorra Van

Rozmery
Šírka
215
Profil
75
Priemer
R16
116/114R
C

Komfort - nízka tvorba hluku s príjemným zážitkom z jazdy. Matador prichádza s pneumatikou Hectorra Van, ktorá ponúka veľmi dobre vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, čo prináša príjemný zážitok...
Viac informácií

Letné -40%
Hectorra Van

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -40%

Komfort - nízka tvorba hluku s príjemným zážitkom z jazdy. Matador prichádza s pneumatikou Hectorra Van, ktorá ponúka veľmi dobre vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, čo prináša príjemný zážitok z jazdy. Vďaka vysokému brzdnému výkonu a nízkemu valivému odporu je vaše podnikanie bezpečné a efektívne. Dobrá ovládateľnosť, kratšia brzdná dráha a dlhšia životnosť. Štyri obvodové drážky pneumatiky Matador Hectorra Van rýchlo odvádzajú vodu z pneumatiky a riziko akvaplaningu je nižšie. V dôsledku uzavretého vonkajšieho ramena pneumatiky dochádza k zníženiu hluku a zvýšeniu jazdného komfortu. Tuhé a pevné obvodové pásy, rebrá a bloky dezénu v centrálnej časti pneumatík Matador Hectorra Van zlepšujú záber a brzdný výkon pneumatiky a zrýchľujú odozvu na riadenie. Vysoký brzdný výkon - pneumatika Matador Hectorra Van zaisťuje bezpečnú jazdu. Nízky valivý odpor a opotrebenie - zaisťuje dlhú životnosť pneumatiky Matador Hectorra Van a vysokú účinnosť. Pneumatika Matador Hectorra Van je špičkový vyvážený letný produkt pre ľahké úžitkové vozidlá, ktorý splní všetky požiadavky. Zvýšený valivý odpor a vyššie opotrebenie zvyšujú jej životnosť a palivovú účinnosť. Rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope pneumatík Matador Hectorra Van znižuje opotrebenie dezénu, a tým zvyšuje kilometrový výkon. Vysoký komfort – generuje veľmi nízku hlučnosť.

S pneumatikami Matador, vyvinutými skutočnými odborníkmi, ste pripravení na akúkoľvek misiu. Mnoho rokov skúseností Matadoru vo vývoji pneumatík sa premieta do dynamických, moderných a hospodárnych produktov. S Matadorom ste pripravení na akúkoľvek výzvu. Značka Matador predstavuje nasledujúce kľúčové hodnoty: Dynamika: Moderná značka plná energie, veľmi aktívna s veľkými ambíciami. Skúsenosti: Viac ako 110 rokov skúseností v odvetví výroby pneumatík. Produkty: Široký sortiment pokrýva všetky segmenty a všetky poveternostné podmienky. Značka Matador predstavuje dlhú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivý výkon.

Nahoru