Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Bridgestone TW 101

Rozmery
Šírka
110
Profil
80
Priemer
R19
59H
TL,F,J
Počet zmesí: 1 Konštrukcia: Radiálne

Model Trail Wing TW 101 predstavuje terénnu pneumatiku s dôrazom na použitie na ceste. Kvalita, spoľahlivosť a výkon vďaka diagonálnej aj radiálnej konštrukcii, to sú pneumatiky radu TrailWing. Pneumatika Bridgestone...
Viac informácií

-49%
TW 101
-49%

Model Trail Wing TW 101 predstavuje terénnu pneumatiku s dôrazom na použitie na ceste. Kvalita, spoľahlivosť a výkon vďaka diagonálnej aj radiálnej konštrukcii, to sú pneumatiky radu TrailWing. Pneumatika Bridgestone TW 101 má vynikajúce výkony v podmienkach mimo cesty. Spoločnosť Bridgestone od roku 2006 figuruje ako najväčší výrobca pneumatík na svete a pod jej správu patrí aj značka pneumatík Firestone. Medzi konkrétnymi technológiami pneumatík Bridgestone Trail Wing TW 101 sa nachádza: Silica Rich (a Silica Rich Ex), to je unikátna zmes na predný alebo zadný plášť a zlepšuje správanie za mokra, SACT je technológia pre priamu jazdu a zatáčanie a kombinuje dve zmesi v rámci konštrukcia, aby vyhovovali vášmu štýlu, NanoPro-Tech účinne znižuje trenie, zahrievanie a deformácie behúňa pri otáčaní pneumatiky. Kvalitu motocyklových plášťov Bridgestone Trail Wing TW 101 potvrdzuje aj dlhodobé pôsobenie v seriáli MotoGP. Každá pneumatika Bridgestone vyniká svojou ovládateľnosťou, vysokou mierou priľnavosti a taktiež dlhou životnosťou, či už endurová, cestovná, športová alebo určená pre skútre. Bočná priľnavosť pneumatík Bridgestone Trail Wing TW 101 zaisťuje mimoriadnu stabilitu pri prejazde zákrutou, tlmí rázy a dáva istotu k jazde v náklone. Vynikajúca stabilita pneumatiky Bridgestone Trail Wing TW 101 pri vysokých rýchlostiach, ovládateľnosť a chovanie na mokrom povrchu. Na vývoji nových pneumatík sa dokonca podieľa aj legendárny taliansky pilot Valentino Rossi. Moto pneu Bridgestone Trail Wing TW 101 je 100% zárukou, že si kupujete jednu z najkvalitnejších motopneu na trhu, Bridgestone totiž patrí k najvýznamnejším výrobcom motocyklových pneu a pravidelne investuje obrovské čiastky do ďalšieho vývoja a technológií. Offroadová technológia Bridgestone je optimalizovaná pre všetky podmienky a povrchy a ponúka široké spektrum vzoriek, rozmerov a špecifikácií.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru