Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • K sade získaj darček

Continental TKC 80 Twinduro

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
110
Profil
80
Priemer
B19
59Q
TL,F
Konštrukcia: Bias

Continental TKC 80 Twinduro je univerzálna pneumatika navrhnutá pre endura všetkých objemových tried, ponúkajúca vynikajúce samočistiace schopnosti a skvelú kontrolu smeru na mäkkých povrchoch. Vďaka veľkosti, hustote a rovnomernému rozloženiu...
Viac informácií

-46%
TKC 80 Twinduro
-46%

Continental TKC 80 Twinduro je univerzálna pneumatika navrhnutá pre endura všetkých objemových tried, ponúkajúca vynikajúce samočistiace schopnosti a skvelú kontrolu smeru na mäkkých povrchoch. Vďaka veľkosti, hustote a rovnomernému rozloženiu vzoriek poskytuje výborné jazdné vlastnosti ako na asfalte, tak na všetkých druhoch nespevnených povrchov. Je overená a testovaná pre dlhé jazdy aj súťaže. Pneumatika má samočistiacu vzorku dezénu, ktorá pomáha udržiavať optimálnu trakciu aj v náročných podmienkach. Ponúka vysokú stabilitu v zákrutách na mäkkom teréne a zároveň poskytuje veľmi dobré vlastnosti na jazdu na ceste, vrátane dlhej životnosti. TKC 80 Twinduro je ikonickou pneumatikou, ktorá exceluje ako na ceste, tak v teréne. Pneumatika Continental TKC 80 Twinduro je ideálna pre jazdcov na enduro motocykloch, ktorí vyhľadávajú vynikajúci výkon na nespevnených cestách av ľahkom teréne. S novou zmesou zaručuje dlhé kilometre a predstavuje jasnú voľbu pre dobrodružných jazdcov, ktorí chcú dominovať ako na ceste, tak v teréne.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru