Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Dunlop Sportsmart Mk3

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatiky SportSmart Mk3 od spoločnosti Dunlop ponúkajú novú úroveň výkonu a bezpečnosti pre športové motocykle. Vďaka kombinácii inovatívneho zloženia zmesi a konštrukcie Dynamic Front Formula (DFF) umožňujú tieto pneumatiky dosiahnuť...
Viac informácií

-49%
Sportsmart Mk3
-49%

Pneumatiky SportSmart Mk3 od spoločnosti Dunlop ponúkajú novú úroveň výkonu a bezpečnosti pre športové motocykle. Vďaka kombinácii inovatívneho zloženia zmesi a konštrukcie Dynamic Front Formula (DFF) umožňujú tieto pneumatiky dosiahnuť lepšiu priľnavosť, výkon a ovládateľnosť v akomkoľvek prostredí. Navyše využitie technológie Multi-Tread (MT) zaisťuje zvýšenú bočnú priľnavosť v zákrutách a kilometrový výkon. Preto je ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyžadujú maximálny výkon a neustále hľadajú nové výzvy na ceste. Pneumatika SportSmart Mk3 od spoločnosti Dunlop je pripravená na všetky cestné podmienky, vďaka novej zmesi zmesi s vysokou priľnavosťou, inovatívnemu dezénu behúňa a technológii Multi-Tread (MT), ktorá zvyšuje bočnú priľnavosť v zákrutách. Bezpečnostná rezerva na mokrom povrchu je zaistená vďaka kremeline s vysokou povrchovou plochou. Táto pneumatika umožňuje jazdcovi bez námahy ovládať svoje motocykle a dosahovať najvyššie výkony bez ohľadu na podmienky na ceste.

Pneumatiky SportSmart Mk3 od spoločnosti Dunlop ponúkajú novú úroveň výkonu a bezpečnosti pre športové motocykle. Vďaka kombinácii inovatívneho zloženia zmesi a konštrukcie Dynamic Front Formula (DFF) umožňujú tieto pneumatiky dosiahnuť lepšiu priľnavosť, výkon a ovládateľnosť v akomkoľvek prostredí. Navyše využitie technológie Multi-Tread (MT) zaisťuje zvýšenú bočnú priľnavosť v zákrutách a kilometrový výkon. Preto je ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyžadujú maximálny výkon a neustále hľadajú nové výzvy na ceste.

Pneumatika SportSmart Mk3 od spoločnosti Dunlop je pripravená na všetky cestné podmienky, vďaka novej zmesi zmesi s vysokou priľnavosťou, inovatívnemu dezénu behúňa a technológii Multi-Tread (MT), ktorá zvyšuje bočnú priľnavosť v zákrutách. Bezpečnostná rezerva na mokrom povrchu je zaistená vďaka kremeline s vysokou povrchovou plochou. Táto pneumatika umožňuje jazdcovi bez námahy ovládať svoje motocykle a dosahovať najvyššie výkony bez ohľadu na podmienky na ceste.

Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík pre prvovýbavu prestížnych značiek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. V roku 2000 sa firma Dunlop stala členom koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod ktorým funguje dodnes. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá aj motocykle. Spoločnosť Dunlop vznikla roku 1888 v severoírskom Belfaste vďaka revolučnému vynálezu, v decembri daného roku získal John Boyd Dunlop patent na pneumatiku plnenú vzduchom. V roku 1945 začala značka Dunlop vyrábať revolučné bezdušové pneumatiky so samotesniacou vrstvou. Odvtedy je spoločnosť Dunlop lídrom vo vývoji nových technológií.

Nahoru