Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Dunlop Sportsmart TT

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58H
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Dunlop SportSmart TT - špičková hyperšportová pneumatika pre maximálny výkon na vašich obľúbených cestách aj na najnáročnejších tratiach. Vďaka inovatívnej technológii Speed ​​Vent Tread (SVT) poskytuje optimálnu priľnavosť a istotu...
Viac informácií

-45%
Sportsmart TT
-45%

Dunlop SportSmart TT - špičková hyperšportová pneumatika pre maximálny výkon na vašich obľúbených cestách aj na najnáročnejších tratiach. Vďaka inovatívnej technológii Speed ​​Vent Tread (SVT) poskytuje optimálnu priľnavosť a istotu v zákrutách, zatiaľ čo súčasne znižuje námahu pri riadení. SportSmart TT vám tak umožní nielen bezpečnú jazdu, ale aj zábavné ovládanie na ceste a výkon ako na závodnej pneumatike na okruhu. Vďaka svojmu dlhodobému a konzistentnému výkonu v najrôznejších podmienkach poskytuje Dunlop SportSmart TT bezpečnú priľnavosť na ceste aj na okruhu. Pneumatika je ideálna pre športové a superšportové motocykle, špičkový výkon a maximálnu istotu na ceste. S Dunlop SportSmart TT môžete využiť potenciál vášho motocykla na maximum a užívať si nezabudnuteľnú jazdu plnú adrenalínu.

Či už prechádzate zákrutami, alebo sa snažíte dostať na hranici svojich možností na okruhu, s pneumatikou SportSmart TT sa budete cítiť ako páni. Technológia osvedčená v závodoch vám poskytne extrémnu úroveň priľnavosti a istoty - takže môžete na trati prekonať svoje limity a užiť si jazdu domov. Už preslávená technológia Dunlop Dynamic Front Formula (DFF) bola optimalizovaná pre pneumatiky SportSmart TT a zaisťuje rýchle a bezproblémové ovládanie na ceste aj na okruhu. Na okruhu umožňuje technológia NTEC znížiť prítlak zadnej pneumatiky a zväčšiť tak kontaktnú plochu. Tým sa maximalizuje mechanická priľnavosť pre vyšší výkon na trati. Revolučná technológia Speed ​​Vent Tread (SVT) využíva aerodynamiku na riadenie teploty pneumatík. Dômyselne skosené drážky zaisťujú optimálnu stopu a priľnavosť a maximalizujú chladenie vzduchu pri otáčaní pneumatiky.

Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík pre prvovýbavu prestížnych značiek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. V roku 2000 sa firma Dunlop stala členom koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod ktorým funguje dodnes. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá aj motocykle. Spoločnosť Dunlop vznikla roku 1888 v severoírskom Belfaste vďaka revolučnému vynálezu, v decembri daného roku získal John Boyd Dunlop patent na pneumatiku plnenú vzduchom. V roku 1945 začala značka Dunlop vyrábať revolučné bezdušové pneumatiky so samotesniacou vrstvou. Odvtedy je spoločnosť Dunlop lídrom vo vývoji nových technológií.

Nahoru