Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Odporúčame
    Zadná

Metzeler Cruisetec

Rozmery
Šírka
130
Profil
90
Priemer
B16
73H
TL,R
Konštrukcia: Bias

Pneumatiky Metzeler Cruisetec v porovnaní s ME 888 Marathon Ultra ponúka predovšetkým lepšie vlastnosti pri priľnavosti, manipuláciu a na mokrom povrchu. Zosilnená konštrukcia kostry pre lepšiu jazdu, dobrú spätnú väzbu...
Viac informácií

-45%
Cruisetec
-45%

Pneumatiky Metzeler Cruisetec v porovnaní s ME 888 Marathon Ultra ponúka predovšetkým lepšie vlastnosti pri priľnavosti, manipuláciu a na mokrom povrchu. Zosilnená konštrukcia kostry pre lepšiu jazdu, dobrú spätnú väzbu a bezpečný kontakt s vozovkou, a to aj v šikmej polohe. Metzeler Cruisetec - dopĺňa rad custom dezénov. Ponúka vynikajúcu priľnavosť, a to ako pri zatáčaní, tak i na rovinkách, dvojzložkovou zmesou na zadnej pneumatike. Predné pneumatiky sú jednosměsové. Moderný dizajn behúňa v kombinácii s vysokým obsahom oxidu kremičitého poskytuje vynikajúcu priľnavosť, efektívny odvod vody i vo sklonené polohe a tiež kratšie zahrievacej fáze. Športové rozloženie drážok pneumatiky zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť a veľmi dobrý výkon po celú dobu životnosti pneumatiky.

"Športovo-turistická" kostra z ľahšieho, viac odolného polyesterového vlákna napomáha vyššiemu komfortu a vylepšuje charakteristiku riadenia. Nová zmes s vysokým obsahom silice upravená pre vynikajúcu priľnavosť na suchom i mokrom povrchu zvyšujúci výkon pri riadení. Najnovšie materiály a technológie zmesou aplikované do klasického vzorky rozširujúce výkon vášho motocykla. "Klasický" vzorku behúňa pneumatiky napomáha efektívnemu rozptylu vody a umožňuje jazdu na mokrom povrchu s veľkým stupňom bezpečnosti v celom rozsahu životnosti s vysokým kilometrickým výkonom.

Nahoru