Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Michelin Road 5

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Tento rad pneumatík Michelin Road 5 umožňuje každodenné bezpečné použitie a zároveň môžete kedykoľvek vyraziť na dlhý výlet s plne naloženú motorkou. Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 s najazdenými...
Viac informácií

-47%
Road 5
-47%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Pilot Power 2CT                                        
Michelin Road 5                                        

Tento rad pneumatík Michelin Road 5 umožňuje každodenné bezpečné použitie a zároveň môžete kedykoľvek vyraziť na dlhý výlet s plne naloženú motorkou. Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 s najazdenými 5000 kilometrami podáva rovnaké výkony ako úplne nová Pilot Road 4. Oproti predchodcovi pneumatík Michelin Pilot Road 4 ponúka ešte lepšiu ovládateľnosť vo všetkých režimoch jazdy. Pneumatiky Michelin Road 5 ponúka najlepšiu priľnavosť za mokra voči svojim hlavným konkurentom a bez kompromisov vedie vo svojej kategórii aj na suchých komunikáciách.

Ako napovedá názov Road, jedná sa o pneumatiku pre bežnú cestnú prevádzku, nie teda primárne na žmolkovaniu poserproužků. Pre nový model Michelin nepoužil názov Pilot, aby jednotlivé rady pneumatík od seba viac odlíšil. Pneumatiky Michelin Road 5 sú nástupcom modelu Pilot Road 4. Je to aj vďaka vzorky, ktorý sa rozširuje, čím je bližšie ku kostre pneumatiky, systém označený ako XST Evo je už tretia generácia a Michelin ho každou generáciou vylepšuje. Zásadnými inováciami sú nové dvoch-zmesi, kedy u zadné pneumatiky leží mäkká zmes na tvrdé a tvrdá zmes stále tvorí pevné jadro pneumatiky Michelin Road 5 a oproti PR4 sa najviac zlepšila na mokrom povrchu.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru