Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

Alliance 318

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
191/177A2/B
TL 20PR E3/L3/G3

EM pneumatika Alliance 318 je vybavená oceľovými kordy, pevným behúňom a poskytuje vynikajúcu trakciu, stabilitu a trvanlivosť. Ťažká stavebná pneumatika. Pneumatika Alliance 318 má celooceľovou konštrukciu a je určená na...
Viac informácií

318

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

EM pneumatika Alliance 318 je vybavená oceľovými kordy, pevným behúňom a poskytuje vynikajúcu trakciu, stabilitu a trvanlivosť. Ťažká stavebná pneumatika. Pneumatika Alliance 318 má celooceľovou konštrukciu a je určená na nakládke, dampre a grejdre. Pneumatika Alliance 318 EM (EXTRA HARD) pneu izraelského výrobcu pre bagre a nakladače vynikajú dlhou životnosťou a priaznivou cenou.

Izraelský výrobca týchto pneu spojil vo svojich produktoch najmodernejšie výskum v oblasti výroby pneumatík s výbornou kvalitou. Kvalitné výrobca poľnohospodárskych a lesných pneu. Tieto pneumatiky svojou kvalitou konkurujú najlepším svetovým výrobcom poľnohospodárskych pneu. Spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov pri práci v ťažkých podmienkach.

Alliance je výrobca poľnohospodárskych pneumatík, ktorý spojil vo svojich produktoch ten najmodernejší výskum v oblasti výroby pneumatík s vynikajúcou kvalitou. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a rozvojovom centre a vyrábané v moderných závodoch v Izraeli a Indii. Alliance sa rozvojom polnohospodářských, lesných, stavebných a EM pneumatík zaoberá už viac ako 40 rokov. Tento výrobca ponúka zákazníkom veľmi široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysoko kvalitné produkty.

Nahoru