Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

BKT XL Grip

Rozmery
Šírka
17.50
Profil
-
Priemer
R25
158B
TL 16PR E3/L3/G3

Pneumatika BKT XL GRIP bola špeciálne navrhnutá pre rýpadlo-nakladače, ktoré sa používajú v ťažkých prevádzkových podmienkach pri výkopových, dávkovacích a nakladacích aplikáciách. Špeciálna silikátová zmes behúňa a odolná nylonová kostra...
Viac informácií

XL Grip

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Pneumatika BKT XL GRIP bola špeciálne navrhnutá pre rýpadlo-nakladače, ktoré sa používajú v ťažkých prevádzkových podmienkach pri výkopových, dávkovacích a nakladacích aplikáciách. Špeciálna silikátová zmes behúňa a odolná nylonová kostra zaisťujú najlepšiu odolnosť proti prerezaniu a poškodeniu nárazom. Optimalizovaná stopa pneumatík BKT XL GRIP zaisťuje vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Dezén s vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a poškodeniu, maximálna smerová schopnosť na mäkkom povrchu. Pneumatika je vybavená ochranou na bočných stenách, ktorá zaisťuje vynikajúcu odolnosť pneumatiky BKT XL GRIP proti odreniu, odolnosť proti štiepeniu a trhaniu, a vykazuje vynikajúcu odolnosť. XL GRIP od firmy BKT je pneumatika nezávislá od smeru otáčania, so širokým, robustným profilom. Rad pneumatík BKT XL-Grip je vhodný pre najrôznejšie vozidlá a má variabilné použitie. Pneumatika BKT XL GRIP má výborné samočistenie, vďaka tomu poskytuje stále dobré záberové vlastnosti. Špeciálna zmes behúňa prináša vynikajúcu odolnosť. Vzor dezénu zaisťuje najlepšiu trakciu a stabilitu.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5 % našich ročných obratov. Rozsiahly rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutý tak, aby odolával aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyšší rad radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutý za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápače, grejdery, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššie pneumatiky pre stohovače s dosahmi a nosiče stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénnu, tak aj cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základnou kompetenciou Divízie výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodný pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní robí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššie pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rad pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliam. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženia, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru