Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame
    Prémiová kvalita

Hankook RW12 Winter I*cept LV

Rozmery
Šírka
215
Profil
60
Priemer
R16
103/101T
C

Maximálna kontaktná plocha pneumatík s vozovkou a optimalizovaná mäkká zmes zaisťujú perfektnú priľnavosť. Pneumatika Hankook RW12 Winter I * cept LV kórejského výrobcu je určená pre ľahké nákladné vozidlá a...
Viac informácií

Zimné -40%
RW12 Winter I*cept LV

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Zimné -40%

Maximálna kontaktná plocha pneumatík s vozovkou a optimalizovaná mäkká zmes zaisťujú perfektnú priľnavosť. Pneumatika Hankook RW12 Winter I * cept LV kórejského výrobcu je určená pre ľahké nákladné vozidlá a dodávky. Nový štandard zimných pneumatík bez klincov. Široké pozdĺžne drážky zlepšujú záber na snehu a ľade. Inovovaná zmes ponúka vyššiu priľnavosť za všetkých podmienok, unikátna kompozícia dezénu s množstvom ostrých hrán potom maximálny záber na snehu a ľade, rovnako tak ako účinné brzdenie na vode. Protiľahlé lamely rôzneho tvaru, zlepšujú záber na snehu. "Hryzadlá" v okraji ramenných blokov napomáhajú zábere v hlbšom snehu. Masívne bloky dezénu v ramenách pneumatiky zaisťujú vysoký kilometrový výkon, rovnomerné opotrebovanie dezénu a konštantné vlastnosti aj pri vysokých rýchlostiach po celú dobu životnosti pneumatiky.

U nákladných pneumatík Hankook užívatelia oceňujú najmä vysoké kilometrové výkony. Zimná dodávková pneumatika Hankook RW12 Winter I * cept LV má nový dizajn bočnice a zmes behúňa sa stará o rovnomerné opotrebenie a vysoký kilometrový výkon. Zaisťuje vysokú ovládateľnosť za akýchkoľvek podmienok. Nízka hlučnosť a efektívne hospodárnosť dopĺňajú celkový pozitívny vplyv. Rovnako sa vyznačuje vysokou riadiace a smerovou stabilitou.

Kórejský výrobca Hankook je teraz desiatym najväčším svetovým výrobcom pneumatík. Pneumatiky Hankook vynikajú predovšetkým vysokými a vyváženými úžitkovými parametrami danými sústavnú aplikácií najmodernejších poznatkov z vlastnej výskumnej a vývojovej základne.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru