Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Letné novinky pneumatík

Letné pneumatiky Goodyear EfficientGrip Compact

Goodyear EfficientGrip Compact
Goodyear EfficientGrip Compact

Novinka 2013. Vďaka efektivnejším tvarom komponentov je hmotnosť modelu EfficientGrip Compact znížena o 5% oproti modelu Duragrip. Menej materiálu v pneumatike a optimalizované vlastnosti komponentov vedú k nižšej tvorbe tepla = veľmi nízky valivý odpor a znížená spotreba paliva.

Viac o pneumatikách Goodyear EfficientGrip Compact

Letné pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance

Goodyear EfficientGrip Performance
Goodyear EfficientGrip Performance

Novinka 2013 .Pneumatika s optimálnym vyvážením priľnavosti na mokróm povrchu a valivým odporom po celú dobu životnosti pneumatiky. Pneumatika s nízkým valivým odporom vďaka novej zmesi v oblasti ochrannej vrstvy pätky. Znižuje vytváranie tepla v dolnej časti bočnice pri odvalovaní pneumatiky tzn. menší rozptyl energie vo fázi deformácie.

Viac o pneumatikách Goodyear EfficientGrip Performance

Letné pneumatiky Dunlop SP BluResponse

Dunlop SP BluResponse
Dunlop SP BluResponse

Špičkový výkon na mokré i suché vozovce, velmi nízký valivý odpor včetně brzdných vlastností. Brzdná dráha byla zkrácena oproti předchůdci Sportmaxx RT téměř o 9 procent. Nová směs zajišťuje nízkou produkci tepla, takže nedochází k přehřívání. To vede k delší životnosti a stabilnějším vlastnostem.Špičkový výkon na mokrej a suchej vozovke, veľmi nízký valivý odpor vrátane brzdných vlastností. Brzdná dráha bola zkrátena oproti predchodcovi Sportmaxx RT takmer o 9 percent. Nová zmes zaisťuje nízku produkciu tepla, takže nedochádza k prehrievaniu. To vedie k dlhšej životnosti a stabilnejším vlastnostiam.

Viac o pneumatikách Dunlop SP BluResponse

Letné pneumatiky Nokian eLine

Nokian eLine
Nokian eLine

Nová eLine od firmy Nokian predstavuje technológiu budúcnosti. Jej zelený duch sa hodí pre priekopníkov, ktory ocenia nízku spotrebu paliva a nižšie emisie výfukových plynov. Bezpečné a harmonické ovládanie přináša pokoj mysli. Pneumatiky eLine od firmy Nokian su určené obvzlášť pre menšie vozidla, napríklad tie s hybridnou technologiou.

Viac o pneumatikách Nokian eLine

Letné pneumatiky Michelin Energy Saver+

Michelin Energy Saver+
Michelin Energy Saver+

Ušetrite ešte viac paliva, so zachovaním stopercentnej bezpečnosti. Až o 60 l paliva a 140 kg CO2 menej v porovnaní s predchodzou generáciou. Plus nadštandartnou životnosťou a bezpečnosťou typickou pre všetky pneumatiky MICHELIN.

Viac o pneumatikách Michelin Energy Saver+

Letné novinky pneumatík pre rok 2012

Letné pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5

Continental ContiPremiumContact 5
Continental ContiPremiumContact 5

Conti Premium Contact 5 je novou univerzálnou prémiovou pneumatikou pre automobily strednej triedy, kompaktné vozidla aj luxusné limuzíny. Môže sa pochváliť mimoriadne krátkou brzdnou dráhou a bezpečnými jazdnými vlastnosťami.

Viac o pneumatikách Continental Conti Premium Contact 5

Letné pneumatiky Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3, novinka pre rok 2012. Postupne bude nahrádzať svojho predchodcu Michelin Primacy HP. Nový dezén pneumatiky Michelin Primacy 3 udržuje styčnú plochu neustále v kontakte s vozovkou vďaka novému patentovanému designu dezénu so samozamykajucími sa lamelami.

Viac o pneumatikách Michelin Primacy 3

Letné pneumatiky Bridgestone T 001

Bridgestone T 001
Bridgestone T 001

Novinka roku 2012. Pri výrobe bol kladený dôraz na bezpečnosť a ekológiu. Široké drážky slúžia pre účinný odvod vody a vďaka svojmu optimalizovanému rozloženiu zaisťujú maximálnu stabilitu a ovládateľnosť na mokróm povrchu vrátane odolnosti proti aquaplaningu. 60° zošikmenie lamiel stredových blokov slúži pre rovnomernejšie rozloženie styčného tlaku a zlepšuje tak brzdnú účinnosť, priľnavosť a znižuje hlučnosť.

Viac o pneumatikách Bridgestone T 001

Letné pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx RT

Dunlop SP Sport Maxx RT
Dunlop SP Sport Maxx RT

Nová ultra vysoko výkonná pneumatika Dunlop Sport Maxx RT šampión v priľnavosti a brzdení vo vysokých rýchlostiach. Nová pneumatika Dunlop Sport Maxx RT je vysoko výkonná pneumatika, ktorá disponuje vynikajúcou priľnavosťou a brzdením vďaka technológiam vyvinutým pre motoristický šport.

Viac o pneumatikách Dunlop SP Sport Maxx RT

Letné pneumatiky Michelin Pilot Super Sport

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport

Michelin Pilot Super Sport bol navrhnutý tak, aby spĺňal jeden základný cieľ: ponúknuť jedinečný zážitok z riadenia a zároveň zachovať maximálnu bezpečnos aj v extrémnych podmienkach. Táto jedinečná kombinácia potešenia z jazdy a bezpečnosti sa jednoznačne potvrdila v priebehu vývoja tejto pneumatiky v spolupráci s vozidlami Porsche, BMW M (športová divízia výrobcu vozidiel pôvodom z Mníchova) a Ferrari.

Viac o pneumatikách Michelin Pilot Super Sport

Letné pneumatiky Yokohama AE-01

Yokohama AE-01
Yokohama AE-01

Novinka pro rok 2012. Pneumatika Yokohama AE01 s koncepciou a technologiou BluEarth. Pneumatika obsahuje pomarančový olej pre vyššiu priľnavosť a je šetrnejšia k životnému prostrediu. ľahká konštrukcia pneumatiky znižuje válivý odpor a zaisťuje vyšší km výkon. Drážky pneumatiky zaisťujú výborný odvod vody, väčšiu stabilitu a ochranu proti nerovnomernému opotrebeniu.

Viac o pneumatikách Yokohama AE-01

Letné pneumatiky Yokohama Geolandar SUV – G055

Yokohama Geolandar SUV - G055
Yokohama Geolandar SUV – G055

Novinka pre rok 2012 od japonského výrobcu Yokahama. G055 – Geolandar SUV s koncepciou a technologiou BluEarth. Pneumatika obsahuje pomarančový olej pre vyššiu priľnavosť a je šetrnejšia k životnému prostrediu. Plochý kontaktný profil zaisťujú nižšiu spotrebu a vyšší km výkon. Päť pásmový vzor zaručuje väčšie pohodlie a ticho jak v kabine tak aj mimo vozidlo. Označenie M+S.

Viac o pneumatikách Yokohama Geolandar SUV – G055

Letné novinky pneumatík pre rok 2011

Letné pneumatiky Pirelli Scorpion Verde

Pirelli Scorpion Verde
Pirelli Scorpion Verde

Pri novej pneumatike Scorpion Verde viedol proces založený na zelenom prístupe k využitiu zmesí obsahujúcich zvláštne polyméry. Tieto zmesi zlepšujú priľnavosť pneumatiky obvzlášť na mokrom asfalte a garantujú veľmi vysokú úroveň bezpečnosti aj za veľmi nepriaznivého počasia.

Viac o pneumatikách Pirelli Scorpion Verde

Letné pneumatiky Bridgestone EP 150 Ecopia

Bridgestone EP 150 Ecopia
Bridgestone EP 150 Ecopia

Pre letnú sezónu 2011 uzrela svetlo sveta novinka od Bridgestone, ktorá dáva veľký dôraz na ekológiu. Volá sa EP 150 Ecopia a jej hlavným prínosom je nová technológia Nano Pro-Tech. Táto revolučná technológia zaisťuje opät až o 15% nižší odpor pri odvalovaní pneumatiky a na mokrej vozovke zkracuje brzdnú dráhu. Nové pneumatiky sú teda zároveň bezpečnějšie.

Viac o pneumatikách Bridgestone EP 150 Ecopia

Letné pneumatiky Bridgestone ER 300 Ecopia

Bridgestone ER 300 Ecopia
Bridgestone ER 300 Ecopia

Pneumatiky Bridgestone ER300 Ecopia vďaka svojmu dezénu a konštrukcii kostry majú podstatne nižšiu hlučnosť oproti staršiemu modelu. Vnútorná část asymetrického dezénu a zmes behúňa posilnená silikou zaisťujú pneumatike Bridgestone ER300 Ecopia skvelé výkony na mokrej vozovke.

Viac o pneumatikách Bridgestone ER 300 Ecopia

Letné pneumatiky Continental ContiEcoContact 5

Continental ContiEcoContact 5
Continental ContiEcoContact 5

Skombinovať krátku brzdnú dráhu ako na mokru tak na suchu s nízkým valivým odporom sa v minulosti zdála ako úplne nemožná úloha a pre vývojárov nových dezénov a zmesí to znamenalo podstatný problém. Naštastie Continental, ako popredný výrobca pneumatík, vyvinul produkt, ktorý s ľahkosťou tento problém vyriešil.

Viac o pneumatikách Continental ContiEcoContact 5

Letné novinky pneumatík pre rok 2010

Letné pneumatiky Avon ZT5

Avon ZT5
Avon ZT5

AVON Tyres predstavil na letnú sezónu 2010 novú pneumatiku v štandartnej kategórii. Nástupca dezénu CR322 sa volá ZT5.

Viac o pneumatikách Avon ZT5

Letné pneumatiky Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2
Barum Brillantis 2

Sľubuju vysoký kilometrový výkon a vyššiu bezpečnosť v kritických situáciach vďaka asymetrickému dezénu s robustným vnútorným ramenom.

Viac o pneumatikách Barum Brillantis

Letné pneumatiky Continental ContiSportContact 5 P

Continental ContiSportContact 5 P
Continental ContiSportContact 5 P

Superšportový plášť. Flexibilné makro-bloky a tuhý stredový pás dezénu optimalizujú kontaktnú plochu s vozovkou a zvyšujú odolnosť proti aquaplaningu. Nejnovšie inovácie od expertov z Continentalu. Špičková pneumatika, ktorá ponúka maximálne bezpečie a potešenie z jazdy pre veľmi rychle a výkonné športové vozidla. Pri pneumatike ContiSportContact 5 P boli individuálne zakomponované špecifické požiadavky pre prednú a zadnú nápravu.

Viac o pneumatikách Continental ContiSportContact 5 P

Letné pneumatiky Dunlop SP Streetresponse

Dunlop SP Streetresponse
Dunlop SP Streetresponse

Pneumatika s vyváženými vlastnosťami. Vyniká obvzlášť v ovládaní a brzdení na suchej vozovke, brzdení na mokrej vozovke a s vynikajúcou odolnosťou proti aquaplaningu. Výborný valivý odpor vďaka funkčným polymérom.

Viac o pneumatikách Dunlop SP Streetresponse

Letné pneumatiky Michelin Pilot Sport 3

Continental Michelin Pilot Sport 3
Continental Michelin Pilot Sport 3

Športový plášť kategórie UHP (Ultra High Performance).

Viac o pneumatikách Michelin Pilot Sport 3

Letné pneumatiky Pirelli P7-Cinturato

Continental Pirelli P7-Cinturato
Continental Pirelli P7-Cinturato

VVzor behúňa pneumatiky Pirelli P7-Cinturato je asymetrický so súvislými drážkami pre lepší odvod vody pri jazde za daždivého počasia. Dokonalú priľnavost na vozovke zaisťujú dnes už technologicky takmer dokonalé polyméry.

Viac o pneumatikách Pirelli P7-Cinturato

Letné novinky pneumatík pre rok 2009

Letné pneumatiky Nokian i3

Nokian i3
Nokian i3

Při Pri vývoji pneumatiky Nokian i3 boli použité mnohé inovácie a vlastnosti, ktoré sú hodnotené obzvlášť pri pneumatikách, ktoré sú konštruované pre použitie vo vysokých rýchlostiach. Nokian i3 je asymetrická pneumatika s vnútrnou – vonkajšou stranou, čo znamená, že vonkajšia a vnútorná časť behúňa sú odlišné.

Více o pneumatikách Nokian i3Viac o pneumatikách Nokian i3

Letné pneumatiky Avon ZV5

Avon ZV5
Avon ZV5

Kombinácia moderných výrobných postupov a technologií s viac ako 100ročnými skúsenosťami vo výrobe automobilových pneumatík su zárukou vysokej kvality nových AVON ZV5.

Viac o pneumatikách Avon ZV5

Letné pneumatiky Barum Quartaris

Barum Quartaris
Barum Quartaris

Novinka z hľadiska bezpečnosti: V hĺbke 4 mm je umiestnený W-TWI indikátor. Akonáhle sa dezén opotrebuje k 4 mm tak je dosiahnuty limit použiteľnosti v zime a W-TWI sa stane úplne viditeľným.

Viac o pneumatikách Barum Quartaris

Letné pneumatiky Matador MP16 – Stella 2

Matador MP16 - Stella 2
Matador MP16 – Stella 2

Dezén je rozdelený z dôvodu rozdielných vlastností na vonkajšiu a vnútornú časť. Úlohou vonkajšej časti je maximálny prenos síl počas akcelerácie, decelerácie i zmenách smeru jazdy. Z toho dôvodu je vonkajšia časť zložená z masívnejších dezénových blokov s vyšším podielom materiálu v ploche stopy plášťa.

Viac o pneumatikách Matador MP16 – Stella 2

Letné pneumatiky BFGoodrich g-Grip

BFGoodrich g-Grip
BFGoodrich g-Grip

Letná pneumatika BFGoodrich g-Grip je novinkou pre leto 2009 a je nástupcom dezénu PROFILER 2. Ma vynikajúcu prilnavosť, smerový dezén a špeciálne prerezávaný behúň, ktorý optimálne odvádza vodu.

Viac o pneumatikách BFGoodrich g-Grip

Letné pneumatiky Firestone TZ300

Firestone TZ300
Firestone TZ300

Poradie a tvarovanie blokov dezénu bolo optimalizované, takže se znížila hlučnosť odvalovania na minimum a vodič si môže nerušene užívať jazdu pri akejkoľvek rýchlosti. Plášťe TZ300 su samozrejme takisto veľmi ohľaduplné k životnému prostrediu, čo dokazuje ďaľšie zníženie vnútornej hlučnosti.

Viac o pneumatikách Firestone TZ300

Letné pneumatiky Goodyear OptiGrip

Goodyear OptiGrip
Goodyear OptiGrip

Pneumatika OptiGrip s technológiou SmartWear si udržuje vynikajúcu výkonnosť dokonca aj pri opotrebení, kedy sa objevia nové drážky a nová behúňová změs. V priebehu opotrebenia pneumatiky sa objavia skryté kanáliky pod povrchom behúňa.

Viac o pneumatikách Goodyear OptiGrip

Letné pneumatiky Goodyear EfficientGrip

Goodyear EfficientGrip
Goodyear EfficientGrip

Nová odľahčená konštrukcia pneumatiky s inovatívnymi materiálmi a nová generácia behúňovej zmesi redukujú množstvo energie, ktorá je potrebná k otáčaniu pneumatiky. Pneumatika EfficientGrip spôsobuje významné zníženie spotreby paliva a teda redukcii emisií C02 vášho automobilu.

Viac o pneumatikách Goodyear EfficientGrip

Nahoru