Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Siren7 – systém proti zrážke so zverou

Ako Siren7 funguje a čo robí?

Plašič zveri Siren7 funguje ako pasívny prvok, pracuje úplne samostatne bez akéhokoľvek elektrického napájania. Vydáva extrémne silný zvuk až 120 decibelov a upozorňuje zver na blížiace sa automobil či motocykel. Funguje na báze prúdenie vzduchu lebo vnútri zariadenia sa nachádza dômyselná a do deatailu prepracovaná sieť membrán. Práve vďaka nim je systém Siren7 mimoriadne hlučný. Tieto zvuky sa silou 120 decibelov sú však určené len tým, komu patrí a tým je práve ohrozená zver, ktorý často migruje cez cesty.

Z čoho je Siren7 vyrobený?

Systém Siren7 je vyrobený z karbónu a zasadený do precízneho dizajnu, vďaka čomu je ľahký a pevný. Aj preto pre jeho inštaláciu postačí kvalitná oboustraná lepiaca páska a nie je potreba žiadneho vŕtania či zasahovanie do vášho automobilu či motocykla.

Dosah zariadení až 300 metrov

Dômyselne prepracovaná píšťalka varuje zver až v okruhu 300 metrov od vozidla, čo je jednoznačne viac ako dostatočná vzdialenosť na to, aby na 100 % zabránila zrážke. Výrobca myslel aj na to, aby plašič zveri Siren7 nebol zdraviu škodlivý. Zariadenie prešlo dôkladnou skúškou a spĺňa všetky potrebné normy. Nevydáva zvuk permanentne, ako niektoré elektricky napájané plašiče, aj preto nespôsobuje zvieraťu nepríjemný pocit. Zvuk, ktorý plašič zveri vydáva, nemá žiadny dopad na pasažierov vozidla, a to vrátane domácich zvierat. Samotná izolácia vozidla zabezpečí, aby si vaši maznáčikovia mohli užiť jazdu s vami. Siren7 je vhodný pre akýkoľvek typ vozidla, od motocykla cez osobné až po nákladné auto. Pre všetkých, ktorí jazdia po cestách. Uvedomujeme si, že zrážka sa zverou je najmä pre jednostopové mimoriadne nebezpečná. Vodiča nechráni kapota ako v aute a pri vyhýbanie alebo prudkom brzdení či zmene smeru hrozí obrovské riziko havárie.

Pozrite si naše videá

Rozmery, hmotnosť a materiál

Šírka 45 mm
Dĺžka 60 mm
Výška 26 mm
Hmotnosť 50 gramov
Materiál Nano Carbon

Technológia Siren7 ™ – prevencia zrážok s divou zverou

Systém plašenie zvery Siren7 sa aktivuje akonáhle vozidlo dosiahne rýchlosť cca 70 km / h. Dôvodov k tomu je hneď niekoľko. Jednak nerušíte obyvateľov obcí Keď mu nimi prechádzate a jednak má vodič pri nižších rýchlostiach dostatok času zastaviť pri akejkoľvek prekážke na vozovke. Toto je pri rýchlostiach dosahujúce 100 km / h a viac už skutočne problém. Siren7 teda slúžia hlavne ako prevencia dopravných nehôd. </ Strong> srny, jelene a ďalšie lesná zver vďaka včasnému varovaniu stihnú včas opustiť vozovku a nedôjde k strate na životoch ani ku škodám na vašom vozidle.

Montáž systému proti zrážke so zverou

Obsah krabice: 1ks systému proti zrážke so zverou, 1ks obojstranná lepiaca páska, 1ks utierka

Čistú rúk odstráňte jednu z ochranných vrstiev obojstrannej lepiacej pásky (vždy ju nalepte na čistú plochu).

Nalepte lepiacu pásku na voľné miesto na spodnú stranu systému proti zrážke so zverou.

Ostráňte ochrannú vrstvu z druhej strany obojstrannej lepiacej pásky.

Místo pro nalepení očistěte pomocí přiložené utěrky. Nalepte ho na přední nárazník vozidla. V zájmu nejvyšší účinnosti ho nalepte do středu nárazníku.

Pri jeho nalepenie dbajte na to, aby otvor pre výstup vzduchu na zadnej strane prístroja zostal voľný, alebo ho nalepte na plochu označenú písmenom Y a obrázku v kroku 2 a v naklonenej polohe ho pripevnite k nárazníku.

Siren7

Nahoru