Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
    Zosílená

Vredestein Quatrac Pro

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
235
Profil
50
Priemer
R18
101V
M+S

Doprajte si vysoký výkon pri jazde v daždi, na slnku aj v snehu. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO sa prispôsobuje sezónnym zmenám počasia a umožňuje tak správnu tuhosť v lete, ale...
Viac informácií

Letné -38%
Quatrac Pro

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -38%

Doprajte si vysoký výkon pri jazde v daždi, na slnku aj v snehu. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO sa prispôsobuje sezónnym zmenám počasia a umožňuje tak správnu tuhosť v lete, ale aj elasticitu v zime, tým udržuje dobrú ovládateľnosť. Pneumatika Vredestein Quatrac PRO je vhodná pre osobné vozidlá a SUV. Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 PRO každé počasie je ideálnou voľbou pre vodičov výkonných vozidiel, ktoré zaujímajú náklady. Celoročná pneumatika Vredestein Quatrac PRO je pneumatika Ultra Season s celoročnou prevádzkou určená pre osobné automobily, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre segment ultra-výkonných (UHP) a špičkových modelov, ako sú Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC90 a BMW 5. Dezén behúňa s širokými smerovými drážkami rýchlo rozptyľuje vodu a znižuje tak riziko aquaplaningu. V zime zaisťujú lepší záber radiálne okraje, symbol snehové vločky na bočnici pneumatiky označuje, že zodpovedá prísnym normám pre vlastnosti zimných pneumatík. Vyznačuje sa originálnou konštrukciou a materiálovým prevedením, to všetko má za následok krátku brzdnú dráhu a vynikajúcu ovládateľnosť na mokrých vozovkách. Odolnosť proti akvaplaningu: Získajte väčšiu istotu pri riadení na mokrých cestách.

Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 PRO s vynikajúcou ovládateľnosťou po celý rok. Vynikajúce ovládanie za sucha, za mokra i na snehu. Priľnavosť a brzdenie v každom počasí: pneumatika Vredestein Quatrac PRO využíva zvláštne gumovú zmes, ktorá zachováva priľnavosť za každého počasia. Pneumatika Vredestein Quatrac PRE akvěle priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu, navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva a nízkemu opotrebenie samotnej pneumatiky. Pneumatika Vredestein Quatrac PRE vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu. Pneumatiky Vredestein Quatrac 5 pre bude k dispozícii vo veľkostiach od 17 do 21 palcov. Stabilné ovládanie a priľnavosť od jari do zimy za rozumnú cenu. Pneumatika s vynikajúcou ovládateľnosťou po celý rok pri každom počasí, je ideálnou voľbou pre vodičov výkonných vozidiel, ktoré zaujímajú náklady a stabilné ovládanie a priľnavosť od jari do zimy za rozumnú cenu .. Priľnavosť za každého počasia, vynikajúce ovládanie, odolnosť proti aquaplaningu, tichá a pohodlná, to je pneumatika Vredestein Quatrac PRO.

Holandský producent pneumatík Vredestein v spojení s talianskym dizajnérskym štúdiom Giugiaro Design navrhuje a produkuje pneumatiky prioritne stavané pre športové vozidlá, osobné automobily, bicykle a motocykle. Špeciálne navrhnuté série sa zameriavajú na poľnohospodárske a priemyselné stroje. Emile Louis Constant Schiff sa v roku 1908 postaral o založení gumárenského podniku v Holandsku. Aj napriek nie vždy priaznivému vývoju udalostí spoločnosť Vredestein Tire BV dokázala vstať aj doslova z popola a prežila do súčasnosti. Spolupráca s talianskym dizajnérskym štúdiom Giugiaro Design nadviazaná v roku 1990 posunula brand opäť míľovými krokmi vpred. Do vývoja, marketingu a predaja investuje značka Vredestein značné úsilie aj prostriedky, vďaka čomu si excelentné vlastnosti ich pneumatík možno užívať aj vy.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru