Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • EM

BKT Earthmax SR 51

Rozmery
Šírka
23.50
Profil
-
Priemer
R25
195A2
TL L5

Radiálne pneumatika BKT Earthmax SR 51 špeciálne konštruovaná pre nakladače a buldozéry. Špeciálne prírodné zloženie zmesi s pretekárskymi prvkami poskytuje vynikajúcu trakciu bez ujmy na životnosť dezénu. Pneumatika BKT Earthmax...
Viac informácií

Earthmax SR 51

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Radiálne pneumatika BKT Earthmax SR 51 špeciálne konštruovaná pre nakladače a buldozéry. Špeciálne prírodné zloženie zmesi s pretekárskymi prvkami poskytuje vynikajúcu trakciu bez ujmy na životnosť dezénu. Pneumatika BKT Earthmax SR 51 má zvýšenú odolnosť proti prepichnutiu a veľké opotrebenie, pretože je vyrobený zo zmesi prírodného kaučuku. Špeciálna vyvinutá zmes jazdnej plochy odolná proti prerezaniu (CR = Cut Resistance) a posilnená kostra plášťa s viacvrstvovým oceľovým kordom znižujúce poškodenie pneumatiky BKT Earthmax SR 51 prepichnutím a nárazom na minimum i pri najnáročnejších podmienkach použitia. Trvanlivé kryty a chrániče bočníc sú ideálne pre najnáročnejšie práce. Pneumatika BKT Earthmax SR 51 je vyrobená zo špeciálnej zmesi odolné proti starnutiu, ktorá zaisťuje dlhú životnosť. Pneumatika BKT Earthmax SR 51 je vynikajúci všestranná pneumatika s osvedčeným dezénom, vzájomne prepojené prvky poskytujú skvelú rovnováhu medzi trakciou a priľnavosťou pri kombinácii stability v zákrutách. Pneumatiky optimálne pre použitie na nakladačoch a buldozéry. Výnimočne hlboký profil L-5 poskytuje dlhšiu životnosť, vynikajúcu trakciu a jazdný komfort pneumatiky BKT Earthmax SR 51. Hlboké výstupkami zlepšujú trakciu pneumatiky BKT Earthmax SR 51 a zaistí viac záberových hrán.

BKT - Balkrishna Industries Limited patrí už dlhé roky k významným svetovým výrobcom poľnohospodárskych, nákladných, priemyselných, ATV pneu pre štvorkolky a stavebných pneu. Z tohto dôvodu investuje do výskumu pneumatík a vývoja približne 3,5% našich ročných obratov. Rozsiahla rad radiálnych pneumatík OTR od firmy BKT je navrhnutá tak, aby odolávala aj najtvrdším prevádzkovým podmienkam v lomoch, baniach a staveniskách. Najvyššia rada radiálnych poľnohospodárskych pneumatík spoločnosti BKT vyvinutá za účelom zvýšenia produktivity poľnohospodárov. Rad radiálnych pneumatík OTR od spoločnosti Earthmax ideálny pre montáž na vyklápača, grejdre, nakladače, buldozéry, skládky. Rad pneumatík Portmax obsahuje najvyššiu pneumatiky pre stohovače s dosahy a nosiča stúpania. Rozsah pneumatík radiálnych transportných pneumatík BKT, ktorý je ideálny ako pre terénne, tak i cestnú prepravu. Vzhľadom na to, že pneumatiky žeriavov sú vystavené pôsobeniu stresu a extrémnych podmienok použitia, základnou charakteristikou pneumatík radu Airomax je poskytnúť vynikajúcu tepelnú odolnosť. Investície do výskumu a vývoja sú základným kľúčom úspechu v súťaži na zložitom celosvetovom trhu s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami. Špeciálny sortiment pneumatík radiálnych portov spoločnosti BKT, schopný splniť náročné požiadavky v oblasti logistiky a manipulácie s portami. Talent pre inovácie je základný kompetencií Divízia výskumu a vývoja spoločnosti BKT a jednou zo silných stránok. Rad Ridemax je vhodná pre montáž na prívesy, cisterny a rozmetadlá .. BKT je rad radiálnych žeriavových pneumatík, ideálny pre najnáročnejšie stavebné aplikácie. Vysoká rýchlosť pri jazde na ceste a spoľahlivosť pri zdvíhaní činí rad pneumatík Airomax tou správnou voľbou pre vaše žeriavy. V reakcii na rastúci dopyt po zisku poľnohospodárov umožňuje rad pneumatík Ridemax prepravovať ťažké náklady pri vyššej rýchlosti, aby sa zvýšila produktivita špičkových veľkých poľnohospodárskych zariadení. Rad pneumatík Agrimax zahŕňa najvyššiu pneumatiky pre vysoko výkonné traktory, vysoko výkonné traktory, harvestory, postrekovače a rozmetadlá, nech už je vaša poľnohospodárska aplikácia čokoľvek, ponúka rada pneumatík Agrimax špičkový výkon, ktorý vždy poskytuje najlepšiu ochranu vašim poliach. Silné a pevné v najťažších prevádzkových podmienkach, tieto pneumatiky v prístavoch zvládnu aj tie najťažšie zaťaženie, ktoré si udržujú vynikajúcu stabilitu.

Nahoru