Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

S motocyklovými pneumatikami Continental jazdí už niekoľká generácia motocyklistov – Continental totiž vyrába svoje produkty už od roku 1871. Spoľahnite sa na desaťročia skúseností a obujte na svoju mašinu gumy tejto nemeckej značky.

Motocyklové pneumatiky Continental

Motto značky Continental „Budúcnosť v pohybe” odkazuje na odhodlanie tohto výrobcu inovovať a neustále posúvať kvalitu svojich výrobkov dopredu – to sa týka zmesí, konštrukcií aj dezénov pneumatík.

Cestné motocyklové pneumatiky Continental vám poskytnú pohodlnú jazdu na mopede aj silnejšom motocykli. Najobľúbenejším modelom pneumatík Continental na moped sú pneumatiky KKS 10, ktoré vám poskytnú pohodlnú jazdu aj za horšieho počasia. Na pohyb po meste si potom väčšina motocyklistov vyberá motocyklové pneumatiky Continental ContiGo! Tento model je obľúbený kvôli veľmi dobrej priľnavosti a dlhej výdrži.

Ak často vyrážate na jazdu po náročnejšom teréne, potom sa vám budú hodiť enduro motocyklové pneumatiky Continental, s ktorými sa budete môcť preháňať po ceste aj teréne. Najobľúbenejšie enduro motocyklové pneumatiky Continental TKC 80 Twinduro obujete na motocykle všetkých kubatúr.

Brázdite rušné mestské ulice na svojom skútri? Obujte ho do skútrových pneumatík Continental. Inovatívne zloženie zmesi pneumatík Continental vám zaistí výborné držanie na mokrej aj suchej vozovke.

V neposlednom rade potom Continental vyrába tiež celý rad prvotriednych závodných pneumatík. Pneumatiky Continental sú jednoducho vždy zárukou prémiovej kvality. A to nech už vediete skúter, alebo závodný motocykel.

Nahoru