Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

Legendárny francúzsky výrobca pneumatík Michelin je od roku 2016 výhradným dodávateľom motocyklových pneumatík pre preteky MotoGP. Zvezte sa aj vy na pneumatikách šampiónov!

Motocyklové pneumatiky Michelin

Michelin dodával pneumatiky pre preteky MotoGP od roku 1972 do roku 2008 (a po 8 rokoch sa do tejto prestížnej súťaže znovu vrátil ako výhradný dodávateľ pneumatík na motocykle). Počas týchto 36 rokov získali jazdci na pneumatikách Michelin celkom 360 víťazstiev. V období medzi rokmi 1993 a 2006 potom všetci majstri sveta získali svoj titul s motocyklovými pneumatikami Michelin.

Prémiovú kvalitu pretekárskych motocyklových pneumatík Michelin môžete jednoducho vyskúšať sami. Vyberte si z našej ponuky pneumatík padnúcich na vašu mašinu a za pár dní už budete rezať zákruty na okruhu.

Rozsiahle skúsenosti s vývojom pretekárskych pneumatík sa prejavili aj v dizajne cestných motocyklových pneumatík Michelin. Medzi vodičmi je dlhodobo najobľúbenejším modelom Michelin Pilot Street. Tieto pneumatiky totiž ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi úžitkovou a športovou funkciou. Navyše majú zosilnenú konštrukciu, ktorá bola vyvinutá na základe poznatkov z vývoja superšportových pneumatík.

Maximálne potešenie z jazdy si tak užijete aj pri bežnej jazde po meste. Michelin totiž ponúka celý rad vysoko kvalitných motocyklových pneumatík na skútre. Kvalita týchto pneumatík sa prejavuje najmä perfektnou priľnavosťou na šmykľavom povrchu, ako sú napríklad koľaje električiek.

A ak máte radi adrenalínové jazdy po neupravenom teréne, potom pre vás máme aj ponuku offroad a crossových pneumatík Michelin. Vyberte si napríklad pneumatiky modelov City Grip alebo Power Pure SC.

Nech už jazdíte na akomkoľvek motocykli, motocyklové pneumatiky Michelin predstavujú istotu pohodlnej, bezpečnej a príjemnej jazdy.

Nahoru