Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame

Continental AllSeason Contact

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
175
Profil
65
Priemer
R17
87H

Pôsobivé záberové vlastnosti pneumatiky Continental AllSeasonContact na zasnežených a mokrých zimných cestách vďaka adaptívne celoročné zmesi. Vďaka živiciam Winter Resistance Resins a vysokému podielu siliky v zmesi Traction Silica Compound...
Viac informácií

Celoročné -47%
AllSeason Contact

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -47%

Pôsobivé záberové vlastnosti pneumatiky Continental AllSeasonContact na zasnežených a mokrých zimných cestách vďaka adaptívne celoročné zmesi. Vďaka živiciam Winter Resistance Resins a vysokému podielu siliky v zmesi Traction Silica Compound zostane pneumatika Continental AllSeasonContact vždy pružná. Najlepší valivý odpor vo svojej triede je dosiahnutý vďaka energeticky optimalizovanej celoročné konštrukciu. Pneumatiky Continental AllSeasonContact sa hodí na širokú škálu vozidiel, napr. Opel Adam, Ford Fiesta, Audi A3, Mercedes A-class a iné. Dôveryhodný spoločník, pneumatika Continental AllSeasonContact, sa osvedčí za každého letného počasia, to je dané kombináciou otvorených ramien pneumatiky zabezpečujúcich vysoký výkon pri aquaplaningu a tuhým vzorkou s minimom lamiel, čo zaisťuje lepšie riadenie a brzdenie na suchých cestách. Vďaka nemeckej technológii a celkovým schopnostiam v oblasti automobilového priemyslu ponúka značka Continental prvotriedne pneumatiky zaisťujúci kontrolu nad vozidlom v každej jazdnej situácii, pneumatiky Continental AllSeasonContact. Pôsobivé zníženie valivého odporu pneumatiky Continental AllSeasonContact na základe optimalizované geometrie bočníc a optimálnej hĺbke vzorky vedený k výraznému zníženiu spotreby paliva - bez toho aby došlo k obmedzeniu bezpečnosti. Dobrý brzdný výkon na suchých a mokrých letných cestách vďaka flexibilnému celoročnému profilu dezénu. Prispôsobivosť pneumatiky Continental AllSeasonContact zaisťuje vynikajúci výkon na zasnežených a mokrých zimných cestách. Continental All Season Contact = Jedna pneumatika, štyri ročné obdobia, inovatívne celoročné bezpečnosť a efektívnosť. Inovatívny celoročné bezpečnosť a účinnosť vďaka AllSeasonContact. Plne ovládané a vyvážená po celý rok.

Nevyrába len pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadom udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá a v tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radí nepochybne k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na predných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, ale kvalita je nespočetne vyšší. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti.

Nahoru