Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Upresniť parametre

Bridgestone je najväčším výrobcom motocyklových pneumatík na svete. Pôvodne japonská firma je v súčasnosti globálnym hráčom a dodáva pneumatiky na motocykle prémiovej kvality na všetky typy motocyklov.

Motocyklové pneumatiky Bridgestone

Japonská spoločnosť Bridgestone sa po druhej svetovej vojne krátko venovala aj výrobe motocyklov. Neskôr ale Bridgestone túto cestu opustil a zameral sa na výrobu pneumatík na motocykle pre svojich predchádzajúcich konkurentov, ako bola Honda, Suzuki alebo Yamaha. A tento krok sa oplatil – Bridgestone je v súčasnosti globálne najväčším výrobcom pneumatík na motocykle aj autá.

Cestné motocyklové pneumatiky Bridgestone obúvajú motocyklisti na celom svete. Zvláštnej obľube sa potom tešia predovšetkým najmodernejšie pneumatiky s technológiou Battlax. Na týchto pneumatikách jazdci oceňujú predovšetkým tichú jazdu a vynikajúcu absorpciu nárazov.

Veľmi obľúbené sú motocyklové pneumatiky Bridgestone určené pre offroad a motocross. Ak aj vy milujete hluk silných motorov, zvírený prach a voľnú jazdu po krajine, kúpte si pneumatiky Bridgestone X 20. Sú vyvinuté pre jazdu na rôznych druhoch terénu – od mäkkého a bahnitého až po stredne tvrdý.

Bridgestone, rovnako ako všetci veľkí výrobcovia pneumatík, inovuje svoje výrobky na základe poznatkov z vrcholných súťaží. Preto aj pretekárske motocyklové pneumatiky Bridgestone patria medzi tie najlepšie, ktoré sú dostupné na trhu – ponúkajú takmer neuveriteľnú priľnavosť a stabilitu.

Či už si vyberiete cestné, enduro alebo skútrové pneumatiky Bridgestone, užijete si parádnu jazdu a maximálnu kontrolu nad vaším motocyklom.

Nahoru