Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Letné

Motorrad 2022 - sportovní

Šírka
120
Profil
70
Priemer
17

Mnohým ľuďom stačí šprint. Ale čo ak máte v kostiach alebo pneumatikách najazdené tisíce kilometrov a potrebujete výdrž? Šesť najmodernejších športových pneumatík pre motocykle 2022 musí preukázať svoju hodnotu. V teste na motocykli Yamaha YZF-R1 v rozmeroch 120/70 ZR 17 a 190/55 ZR 17.
Pirelli Diablo Rosso IV - S pneumatikou Rosso IV Pirelli odstraňuje akékoľvek obavy, že pneumatika určená na superšport nemá rada daždivé dni alebo neznáša maratónske etapy. Súhrn jeho dobrých vlastností z neho robí víťaza testu.
Michelin Power 5 - Aj keď pretekárska dráha nie je jej parketou, Power 5 vždy zvládne školu zatáčania alebo tréningovú dokonalosť. Jeho výkon je však fenomenálny, keď ste na cestách.
Metzeler Sportec M9 RR - Po "veľmi dobrom" debute v minuloročnom teste pneumatík skončil Metzeler s hodnotením "veľmi dobrý" aj v teste šampionátu 2022, a to napriek pomerne vysokému opotrebovaniu zadnej časti. Skvelý kompromis medzi každodenným životom a športom!
Bridgestone S 22 - Náš víťaz testu z roku 2021 musí v tohtoročnom teste šampionátu zaujať vedľajšie miesto. Na skutočne dobrých výsledkoch modelu S 22 sa čoraz viac podieľa počet najazdených kilometrov.
Dunlop Sportsmart MK3 - Ak si chcete vybrať športovú pneumatiku Dunlop na každodenné používanie, MK3 je jednoznačne lepšia voľba. Našu 2000 km dlhú testovaciu trať zvládol veľmi dobre. Na mokrej vozovke však nie je najlepšou pneumatikou v testovacom poli.
Continental ContiSportAttack 4 - Jeho predchodcovia boli v našich testoch vždy kráľmi domácich ciest, ale Sport Attack 4 je skôr solídna univerzálna pneumatika na všetky príležitosti. V tomto teste je však jeho opotrebovanie jeho záhubou.

Názov pneumatiky Sucho Mokro Sneh Led Komfort Hlučnosť Valivý odpor Opotrebenie Celkové hodnotenie
Pirelli Diablo Rosso IV - - - - - - - -
Michelin Power 5 - - - - - - - -
Metzeler Sportec M9 RR - - - - - - - -
Bridgestone S 22 - - - - - - - -
Dunlop Sportsmart Mk3 - - - - - - - -
Continental ContiSportAttack 4 - - - - - - - -
Názov pneumatiky Sucho Mokro Sneh Led Komfort Hlučnosť Valivý odpor Opotrebenie Celkové hodnotenie
Nahoru